Налазите се на страници > Почетна > Спорт > Фудбал > Милан славио у Ђенови

Милан славио у Ђенови

09-03-2013 10:35:00 | | Г.М./Фото: klix.ba |

Добру увертиру пред реванш меч осмине финала Лиге шампиона направила је екипа Милана која је у премијерној утакмици 28. кола италијанске Серије А савладала Ђенову резултатом 2:0.

"Росонери" су први пут ове сезоне одиграли два сусрета заредом без примљеног поготка. Милан је повео голом Ђампаола Пацинија у 22. минути меча али је "Пацо гол" већ три минуте касније напустио терен због повреде. Њега је замијенио Марио Балотели који је постигао други гол на мечу у 60. минути за коначних 2:0.

Наредни меч екипа Милана игра у Лиги шампиона 12. марта када ће гостовати на "Ноу Кампу" гдје ће покушати да одбране предност од 2:0 из прве утакмице. Овом побједом Милан се учврстио на трећем мјесту Серије А са 51 освојеним бодом док је Ђенова остала на 17. позицији са 26 освојених бодова.