Налазите се на страници > Почетна > Спорт > Još jedna pobeda Dinama

Još jedna pobeda Dinama

25-03-2021 10:44:23 | | / mojenovosti.com |

Fudbaleri Dinama zabeležili su izuzetno važnu pobedu u borbi za opstanak u 23. kolu Prve lige Srbije u Dobanovcu protiv ekipe Budućnost minimalnim rezultatom 1-0 (0-0).

Veoma dinamična utakmica sa dosta šansi i jednim postignutim golom koji je poništen zbog prekršaja nad golmanom, na poluvreme se otišlo bez postignutog gola.

Dobar ritam nastavljen je i u drugom poluvremenu, bilo je dosta šansi na obe strane. Posle kornera bio je najsnalažljiviji u šesnaestercu domaćih bio je Dejan Tumbas u 69. minutu i postigao gol vredan tri boda.

Posle ovogkola ekipa Dinama nalazi se na 14. mestu sa 25 osvojenih bodova samo 5 bodova manje od bezbedne zone. U sledećem kolu u dočekuju ekipu Kabela iz Novog Sada u ponedeljak od 16 časova.